Co je program PREMIUM RB CLUB

PREMIUM RB CLUB je široká síť partnerských obchodů, kde při platbě kreditními kartami a vybranými debetními kartami od Raiffeisenbank čerpáte slevy a výhody po celé ČR z oblasti gastronomie, nakupování, módy, zdraví a péče o tělo, cestování, sportu, e-shopů a dalších. Podívejte se na krátké video a zjistěte, jak jednoduše najdete partnery ve Vašem okolí.

 
 
 

PREMIUM RB CLUB

Zajímavé slevy na více než 1 800 obchodních místech po celé ČR

VIP PREMIUM RB CLUB

Všechny slevy a výhody z programu PREMIUM RB CLUB

Navíc exkluzivní benefity u více než 200 partnerů významných značek

Jak to funguje

Pořiďte si kartu od Raiffeisenbank

Sjednat si kartu můžete online z pohodlí domova. S kreditními kartami (a vybranými debetními kartami) automaticky získáte členství v programu PREMIUM RB CLUB nebo VIP PREMIUM RB CLUB.

Vyberte si slevu z nabídky našich partnerů

Na výběr máte více než 1 800 obchodních míst po celé České republice, díky kterým ušetříte až 30 % z ceny nákupu. Přehled aktuálních slev

Plaťte kartou u vybraného partnera

Před placením upozorněte personál na platbu kartou od Raiffeisenbank a požádejte o slevu či jiný benefit. U rezervace ubytování se řiďte pokyny uvedenými v popisu výhody nebo slevy.

Sleva může být čerpána pouze oprávněným držitelem RB platební karty, která je na zadní straně označena logem PREMIUM RB CLUB nebo VIP PREMIUM RB CLUB. Uplatnění slevy je třeba oznámit prodejci před placením či potvrzením objednávky RB platební kartou. Pokud není stanoveno jinak, jednotlivé slevy se nevztahují na e-shop, na již zlevněné zboží, na zboží ve výprodejích, na polední menu v restauracích, na speciální akce, dárkové poukazy nebo balíčky a nelze je kombinovat s jinými slevami. Veškeré nabídky jsou plně v kompetenci partnerů programu PREMIUM RB CLUB a Raiffeisenbank a.s. nijak neručí za jejich obsah ani správnost.